ŞİŞLİ VİNÇ KİRALAMA

İlhanlar Vinç olarak , Kiralık Vinç sektörüne yıllarını vermiş 30 vinçlik parkuru ile Şişli'de kiralık vinç ihtiyacı duyan bireysel ve tüzel kişilere en güvenli hizmeti sunmak istiyoruz.

Şişli Kiralık Vinç hizmet talebiniz için 0532 613 67 91 – 0212 886 70 12   veya www.ilhanlarvinc.com'dan online vinç kiralama talebinde bulunabilirsiniz.  

İstanbulun tüm bölgelerine kiralık vinç gönderen ve bir çok kurumsal firmaya vinç kiralama hizmeti sunan şirketimiz Şişli Kiralık Vinç hizmetlerinde hızlı ve profesyonel ekibimizle en güvenli hizmeti sunmaya hazır.

Günün 24 saati ekibimiz her türlü ihtiyacınıza cevap verecektir.
Beşiktaş Kiralık Vinç hizmetlerimiz,

Tabela montajı,  arızalanan veya hasar görmüş araçlarınızın kaldırılması,  şantiye alanlarında yüksek tonajlı malzemelerin indirme kaldırma işlemleri montajı, konteyner taşıma, inşaat işleri, yapı denetim firmalarının vinç kiralama ihtiyaçları son derece profesyonel ekibimiz tarafından özenle hizmete tabiiyiz.

Burada entegre olarak her türlü lojistik hizmetini sağlayan ve hizmet vermek adına da her türlü gelişen bir teknolojiyi kullanmak sizin açınızdan yeterli olacaktır. Bunların sunumunu sağlayan firmamız her an telefonla ulaşarak bilgi alacağınız ve hizmet alacağınız mesafede karşınızda olacaktır. Son derece profesyonel bir ekip alanında olan firmanın kapsam olarak sunumu ise akson derece önemli olacaktır. Bunların takibini ise tamamen birlikte yapmak mümkün olacaktır. Şişli vinç kiralama sektörü size bu bağlamda son derece yakın olacak bir konumda olacaktır.

 
Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz

İlhanlar Vinç kiralama, Her ihtiyaca göre lojistik sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sorunlarınızı çözerek başarıyı her zaman güçlü bir anahtar olarak görüyoruz. Projelerinizi bizlere tasarlatarak projenizin lojistik ihtiyaçlarınıza esneklik getiriyoruz. Ortaya çıkan lojistik sorunlarınıza çözüm bulmak için özel eğitimli personellerimiz sayesinde sizlere çözüm bulduğumuzla kalmıyoruz sizlere özel eğitimlerimiz araç parkurlarımızda veriyoruz. Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok amaçlı teknolojik donanıma sahip araçlarımızla sizlere geniş seçimler sunuyoruz. Projelerinizdeki planlama işlemlerinizi görseller katarak uzman tasarımcılarımızla birlikte istatistiki veriler sunarak detaylı bir sunum yapıyoruz. Aşırı büyüklükteki malzemelerinizi ve ağır araçlarınızda dahil olmak üzere projelerinize tüm tedarik zincirlerimizle birlikte çözümler sunuyoruz. Projelerinize entegre edilen lojistik hizmetler sağlıyoruz.

İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine lojistik desteği sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz projeniz için doğru İlhanlar Vinç önererek zamanında teslimat sağlayarak işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Taşıma ihtiyacı şirketler için kısa zamanda güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Kullanılacak bütün ekipman fonksiyonlarını düzgün bir şekilde sizlere temin ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda zamanında teslimat için kontrol gereksinimlerinize kadar sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli personelimiz proje ihtiyaçlarınız için uygun olduğundan emin olduğunuz araçları anlaşılan proje kapsamında yerinde ve zamanında teslim ediyorlar. Eğer ekipman ihtiyacınızı kendiniz belirleyemiyorsanız sizin için uygun olan projeyi tasarlayıp proje uygun araçlarımız operatörlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz zaman kapsamında en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Bir sonraki projeniz için İlhanlar Vinçe ihtiyacınız mı var ? Zamandan tasarruf sağlayarak güvenli bir çalışma mı istiyorsunuz ?Araç ihtiyaçlarınıza göre uygulanan projedeki sorunları halletmeniz için sizlere en uygun araçların teminini sağlıyoruz. En küçükten en büyük işlerinize kadar dar, yüksek ve ulaşılması güç olan her yere mükemmel bir montaj işlemi sunuyoruz.