Sarıyer’de vinç kiralama hizmeti sunan sektörünün liderlerinden olan İlhanlar Vinç,

Sarıyer kiralık vinç hattı üzerinden 0532 613 67 91 – 0212 886 70 12 taleplerinizi iletebilirsiniz.

Şirketimizin Sarıyer Kiralık Vinç ekibi bölgedeki, İşin özelliğine ve taşınacak malzemenin ağırlığına göre belirlediğimiz vinçlerimiz ile size sunduğumuz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:
 

  • Bozulan, hasar gören araçlarınız için kurtarma İlhanlar Vinç güvencesiyle İlhanlar Vinç Kiralama Sarıyer Vinç Kiralama .
  • Şantiye sahalarına yönelik, montaj söküm işlerinizde İlhanlar Vinç Sarıyer Vinç Kiralama
  • Ağır sanayi sahalarında kullanılan yüksek tonajlı makinelerin ve malzemelerin gerekli noktalara taşınması konusunda Sarıyer Kiralık Vinç,
  • Elektrik santralleri,elektrik direkleri gibi montaj esnasında risk oluşturabilecek işlerinizde Sarıyer Vinç Kiralama,
  • Kamyon, tır, iş makinesi, traktör v.b ağır vasıtaların taşınması, yüklenmesi konusunda Sarıyer Vinç Kiralama Hizmeti
  • Konteynır gibi ağır ve taşınması hassaslık isteyen işlerinizde Sarıyer Vinç Kiralama

 

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz

İlhanlar Vinç kiralama, Her ihtiyaca göre lojistik sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sorunlarınızı çözerek başarıyı her zaman güçlü bir anahtar olarak görüyoruz. Projelerinizi bizlere tasarlatarak projenizin lojistik ihtiyaçlarınıza esneklik getiriyoruz. Ortaya çıkan lojistik sorunlarınıza çözüm bulmak için özel eğitimli personellerimiz sayesinde sizlere çözüm bulduğumuzla kalmıyoruz sizlere özel eğitimlerimiz araç parkurlarımızda veriyoruz. Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok amaçlı teknolojik donanıma sahip araçlarımızla sizlere geniş seçimler sunuyoruz. Projelerinizdeki planlama işlemlerinizi görseller katarak uzman tasarımcılarımızla birlikte istatistiki veriler sunarak detaylı bir sunum yapıyoruz. Aşırı büyüklükteki malzemelerinizi ve ağır araçlarınızda dahil olmak üzere projelerinize tüm tedarik zincirlerimizle birlikte çözümler sunuyoruz. Projelerinize entegre edilen lojistik hizmetler sağlıyoruz.

İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine lojistik desteği sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz projeniz için doğru İlhanlar Vinç önererek zamanında teslimat sağlayarak işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Taşıma ihtiyacı şirketler için kısa zamanda güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Kullanılacak bütün ekipman fonksiyonlarını düzgün bir şekilde sizlere temin ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda zamanında teslimat için kontrol gereksinimlerinize kadar sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli personelimiz proje ihtiyaçlarınız için uygun olduğundan emin olduğunuz araçları anlaşılan proje kapsamında yerinde ve zamanında teslim ediyorlar. Eğer ekipman ihtiyacınızı kendiniz belirleyemiyorsanız sizin için uygun olan projeyi tasarlayıp proje uygun araçlarımız operatörlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz zaman kapsamında en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Bir sonraki projeniz için İlhanlar Vinçe ihtiyacınız mı var ? Zamandan tasarruf sağlayarak güvenli bir çalışma mı istiyorsunuz ?Araç ihtiyaçlarınıza göre uygulanan projedeki sorunları halletmeniz için sizlere en uygun araçların teminini sağlıyoruz. En küçükten en büyük işlerinize kadar dar, yüksek ve ulaşılması güç olan her yere mükemmel bir montaj işlemi sunuyoruz.