Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli vinç, çalışma güvenliği bakımından insanlar için riskli bölgelerde güvenlikli ve rahat bir şekilde çalışılmasını sağlayan, daha ziyade araç üstünde yer alan ancak iş makinesi olarak da bulunabilen araçlardır. Bu tür araçların ve iş makinelerinin tercih edilmesinin en önemli nedeni, insan gücüyle yapılması ve ulaşılması güç olan yüksek yapılara çok daha kolay ulaşılmasını, mevcut işlerin daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlamasıdır.

Vinç kiralama, yıllardır taşıma sektöründe olan mükemmel bir şirketiz. Kullanacağınız araçlarda personel ihtiyaçlarınız karşılamak için profesyonel bir hizmet ile karşılaşacaksınız. Doğru iş yapmanın yolu doğru hizmetten geçiyor. Her projede, müşteriye doğru hizmet ve memnuniyetini en üst düzeyde tutma öncelikli amacımızdır. Buna bağlı olarak müşterilerimiz en iyi hizmeti aldıkları için yüzleri gülüyor. İşlerinizin hızlı bir şekilde ilerlemesi için gerekli olan özverili çalışmayı projeniz ne olursa olsun detaylı bir şekilde tasarlanarak sizlere sunuluyor. Rekabetçi fiyatlar sunmak yerine mümkün olan en iyi hizmeti müşterilerimize vermek bize en iyi dönüşleri sağlıyor. Bizi arayarak projelerinizde oluşan yük taşıma ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde çözüme birlikte kavuşturalım.

 

Bizimle sağladığınız irtibatlarda otomatik bir bilgisayar sizinle görüşmez. Bire bir müşterilerimizle müşteri temsilcilerimiz görüşerek bize ihtiyacınız olduğu konuyu anlatarak bizlerden sizlere en uygun teklifi alırsınız. Bunu kanıtlamak için bizi arayabilirsiniz. Tüm yük kaldırma ihtiyaçlarınız için sizlere yardımcı olabiliriz. Vinç tipi araçlarımız sizlerin işlerinizi hallettiği gibi şirketimiz bu araçları kullanmanız için siz değerli müşterilerimize eğitimde  vermektedir. Ağır tonajlı yükleri taşımak bizim işimiz, Türkiye genelinde profesyonel hizmet olanağını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sektördeki bu mükemmel iş gücümüzü yıllardır devam ettiriyoruz. Müşterilerimiz zamanında 7/24  sorunsuz bir şekilde bizlere ulaşabiliyor. Araç filomuz ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz. İhtiyacınız büyük olsun küçük olsun bizim için fark etmiyor ek donanımlar sağlayarak her türlü işinizi çözüme kavuşturuyoruz.

 

Temiz ve bakımlı araçlarımız sayesinde günlük, aylık, yıllık periyotlarla sepetli kiralık vinç işleminizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Araç bakımlarımızı filomuzdaki profesyonel ekip arkadaşlarımız belirli aralıklarla yapmaktadırlar. Onarımlarımız sürekli bir şekilde yapılır, bu şekilde beklenmedik problem ortaya çıkmıyor ve sizlere güvenilir bir hizmet sağlıyoruz.

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz

İlhanlar Vinç kiralama, Her ihtiyaca göre lojistik sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sorunlarınızı çözerek başarıyı her zaman güçlü bir anahtar olarak görüyoruz. Projelerinizi bizlere tasarlatarak projenizin lojistik ihtiyaçlarınıza esneklik getiriyoruz. Ortaya çıkan lojistik sorunlarınıza çözüm bulmak için özel eğitimli personellerimiz sayesinde sizlere çözüm bulduğumuzla kalmıyoruz sizlere özel eğitimlerimiz araç parkurlarımızda veriyoruz. Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok amaçlı teknolojik donanıma sahip araçlarımızla sizlere geniş seçimler sunuyoruz. Projelerinizdeki planlama işlemlerinizi görseller katarak uzman tasarımcılarımızla birlikte istatistiki veriler sunarak detaylı bir sunum yapıyoruz. Aşırı büyüklükteki malzemelerinizi ve ağır araçlarınızda dahil olmak üzere projelerinize tüm tedarik zincirlerimizle birlikte çözümler sunuyoruz. Projelerinize entegre edilen lojistik hizmetler sağlıyoruz.

İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine lojistik desteği sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz projeniz için doğru İlhanlar Vinç önererek zamanında teslimat sağlayarak işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Taşıma ihtiyacı şirketler için kısa zamanda güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Kullanılacak bütün ekipman fonksiyonlarını düzgün bir şekilde sizlere temin ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda zamanında teslimat için kontrol gereksinimlerinize kadar sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli personelimiz proje ihtiyaçlarınız için uygun olduğundan emin olduğunuz araçları anlaşılan proje kapsamında yerinde ve zamanında teslim ediyorlar. Eğer ekipman ihtiyacınızı kendiniz belirleyemiyorsanız sizin için uygun olan projeyi tasarlayıp proje uygun araçlarımız operatörlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz zaman kapsamında en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Bir sonraki projeniz için İlhanlar Vinçe ihtiyacınız mı var ? Zamandan tasarruf sağlayarak güvenli bir çalışma mı istiyorsunuz ?Araç ihtiyaçlarınıza göre uygulanan projedeki sorunları halletmeniz için sizlere en uygun araçların teminini sağlıyoruz. En küçükten en büyük işlerinize kadar dar, yüksek ve ulaşılması güç olan her yere mükemmel bir montaj işlemi sunuyoruz.