Teleskopik Mobil Vinç kiralama

Vinç tersanelerden büyük inşaat projelerine kadar ya da kamu hizmetlerinde çok önemli görevler üstlenen bir iş makinasıdır. Tekerlekli bir mobil araç üzerinde hareket ederek istenilen yerde ağır işlerin üstesinden gelerek çalışmaların kaba işlerini halleder. Böylece iş süreci hızlanır. Zira özellikle yüklerin kaldırılması başlı başına bir sorundur. Tonaj açısından yüksek miktardaki yüklerin yerinden kımıldatılarak istenen hedefe taşınması gerekir. Bunun için en ideal iş makinesi vinçtir.

Motor düzeneği, kancası ve kopmayan cinsten güçlü halatlarıyla çok büyük bir yardımcıdır. Vinçler hangi çeşit olursa olsun yatay ve dikey şekilde mobilize olabilirler. Çok uzun mesafelere dahi taşınabilirler. Yükselme kapasiteleri vinç çeşitlerine göre oldukça iyidir. Dizel veya elektrikli bir tertibat düzeneğinde vinçlerin manevra hareketliliği sağlanır. Vinçler üç ayrı kategoride ele alınabilir. Bunlar: Hareket Yetenekliler, Kaldırma Yetenekliler ve Kumanda Sistemlilerdir. Kaldırma yetenekli vinçlerin önemlilerinden biri de teleskopik mobil vinçlerdir.

Kaldırma yetenekli olan teleskopik vinçler, düşey ve yatay harekete sahiptir. Yük çeşidi fark etmeden her nevi ağır işlerin üstesinden gelebilen güçlü bir vinç türüdür. Örneğin zemine adeta bir bataklık gibi batmış makineyi veya aracı çıkarmak için en ideal vinç teleskopik olandır. Yerinden oynamayan çok ağır işler için de ideal bir vinç türüdür.

Teleskopik vinç kiralama için firmamızı 7/24 iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Boyutları ise 10 ila 40 metre uzunluğunda olup, yük taşıma potansiyelleri ise 10 ila 60 ton arasındadır. Pinyon dişleri vasıtasıyla rahatça dönme manevrası yapabilirler. Ayrıca takviye amaçlı ayaklarla çok daha ağır yükleri kaldırma kapasitesine sahiptirler. Tersane, şantiye, ağır fabrika işleri gibi büyük ölçekli işlerde teleskopik vinçler en büyük yardımcıdır.

Teleskopik vinçler kamyon çalışma sahasına hitap eder ve yumuşak zeminlere uygun değildir. Aynı zamanda bir işte sürekli olarak çalıştırmak pek uygun olmayabilir. Teleskopik vinçleri sıfırdan satın almak ise oldukça maliyetli bir durumdur. Bu yüzden teleskopik mobil vinç kiralama işlemi en mantıklı karar olacaktır.

Sıfır vinçlerin yüksek maliyeti düşünüldüğünde teleskopik mobil vinç kiralama sizin için en ideal çözümdür.
Kaliteli vinç modellerimizle sunduğumuz kiralama hizmetimizden çok memnun kalacaksınız.

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz

İlhanlar Vinç kiralama, Her ihtiyaca göre lojistik sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sorunlarınızı çözerek başarıyı her zaman güçlü bir anahtar olarak görüyoruz. Projelerinizi bizlere tasarlatarak projenizin lojistik ihtiyaçlarınıza esneklik getiriyoruz. Ortaya çıkan lojistik sorunlarınıza çözüm bulmak için özel eğitimli personellerimiz sayesinde sizlere çözüm bulduğumuzla kalmıyoruz sizlere özel eğitimlerimiz araç parkurlarımızda veriyoruz. Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok amaçlı teknolojik donanıma sahip araçlarımızla sizlere geniş seçimler sunuyoruz. Projelerinizdeki planlama işlemlerinizi görseller katarak uzman tasarımcılarımızla birlikte istatistiki veriler sunarak detaylı bir sunum yapıyoruz. Aşırı büyüklükteki malzemelerinizi ve ağır araçlarınızda dahil olmak üzere projelerinize tüm tedarik zincirlerimizle birlikte çözümler sunuyoruz. Projelerinize entegre edilen lojistik hizmetler sağlıyoruz.

İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine lojistik desteği sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz projeniz için doğru İlhanlar Vinç önererek zamanında teslimat sağlayarak işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Taşıma ihtiyacı şirketler için kısa zamanda güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Kullanılacak bütün ekipman fonksiyonlarını düzgün bir şekilde sizlere temin ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda zamanında teslimat için kontrol gereksinimlerinize kadar sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli personelimiz proje ihtiyaçlarınız için uygun olduğundan emin olduğunuz araçları anlaşılan proje kapsamında yerinde ve zamanında teslim ediyorlar. Eğer ekipman ihtiyacınızı kendiniz belirleyemiyorsanız sizin için uygun olan projeyi tasarlayıp proje uygun araçlarımız operatörlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz zaman kapsamında en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Bir sonraki projeniz için İlhanlar Vinçe ihtiyacınız mı var ? Zamandan tasarruf sağlayarak güvenli bir çalışma mı istiyorsunuz ?Araç ihtiyaçlarınıza göre uygulanan projedeki sorunları halletmeniz için sizlere en uygun araçların teminini sağlıyoruz. En küçükten en büyük işlerinize kadar dar, yüksek ve ulaşılması güç olan her yere mükemmel bir montaj işlemi sunuyoruz.