Beylikdüzü Vinç Kiralama

Beylikdüzü Vinç Kiralama da bizim için önemli olan Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek işin türüne göre uygun kiralık vinç belirlemek, algılamak doğru tespitle proje analizi ve doğru vinç ilkesini  yerine getirmek ve bu yolla "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ"ni sağlamak, belirli bir standardı tutturmak değil, sektörümüzde standardı belirleyen ve sürekli yükselten lider kuruluş olmaktır.

 

İstanbul’un gözde yaşam merkezlerinden olan Beylikdüzü ilçesinde kiralık vinç ihtiyacı her geçen gün artış göstermekte. İlhanlar Vinç konum olarak bölgeye yakınlığı ve kiralık vinç talebini en hızlı şekilde sağladığı için Beylikdüzü Vinç Kiralama hizmeti almak isteyen firmalar ilk olarak sektördeki lider firma olan İlhanlar Vinç’ten online kiralık vinç talebinde bulunmaktadır. Profesyonel kadrosu ve geniş vinç yelpazesi sayesinde tüm ihtiyaçlara küçük büyük demeden sadece müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak kiralık vinç taleplerinizi karşılamak için 7/24 hizmete devam ediyoruz.

 

Beylikdüzü Vinç Kiralama da en çok tercih edilen vinçler sırasıyla şunlar;

 

-100 Ton Kiralık Mobil Vinç

- 30 M 250 Kg Kiralık Sepetli Vinç

-70 Ton Kiralık Vinç  Kamyon

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz

İlhanlar Vinç kiralama, Her ihtiyaca göre lojistik sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sorunlarınızı çözerek başarıyı her zaman güçlü bir anahtar olarak görüyoruz. Projelerinizi bizlere tasarlatarak projenizin lojistik ihtiyaçlarınıza esneklik getiriyoruz. Ortaya çıkan lojistik sorunlarınıza çözüm bulmak için özel eğitimli personellerimiz sayesinde sizlere çözüm bulduğumuzla kalmıyoruz sizlere özel eğitimlerimiz araç parkurlarımızda veriyoruz. Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok amaçlı teknolojik donanıma sahip araçlarımızla sizlere geniş seçimler sunuyoruz. Projelerinizdeki planlama işlemlerinizi görseller katarak uzman tasarımcılarımızla birlikte istatistiki veriler sunarak detaylı bir sunum yapıyoruz. Aşırı büyüklükteki malzemelerinizi ve ağır araçlarınızda dahil olmak üzere projelerinize tüm tedarik zincirlerimizle birlikte çözümler sunuyoruz. Projelerinize entegre edilen lojistik hizmetler sağlıyoruz.

İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine lojistik desteği sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz projeniz için doğru İlhanlar Vinç önererek zamanında teslimat sağlayarak işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Taşıma ihtiyacı şirketler için kısa zamanda güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Kullanılacak bütün ekipman fonksiyonlarını düzgün bir şekilde sizlere temin ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda zamanında teslimat için kontrol gereksinimlerinize kadar sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli personelimiz proje ihtiyaçlarınız için uygun olduğundan emin olduğunuz araçları anlaşılan proje kapsamında yerinde ve zamanında teslim ediyorlar. Eğer ekipman ihtiyacınızı kendiniz belirleyemiyorsanız sizin için uygun olan projeyi tasarlayıp proje uygun araçlarımız operatörlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz zaman kapsamında en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Bir sonraki projeniz için İlhanlar Vinçe ihtiyacınız mı var ? Zamandan tasarruf sağlayarak güvenli bir çalışma mı istiyorsunuz ?Araç ihtiyaçlarınıza göre uygulanan projedeki sorunları halletmeniz için sizlere en uygun araçların teminini sağlıyoruz. En küçükten en büyük işlerinize kadar dar, yüksek ve ulaşılması güç olan her yere mükemmel bir montaj işlemi sunuyoruz.