Bahçelievler Vinç Kiralama

Sektörünün öncüsü İlhanlar Vinç, İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde vinç kiralama hizmetiyle bölgedeki vinç ihtiyaçlarını karşılamak üzere profesyonel ekibi ve son model vinçleriyle bir telefon kadar yakınınızda.

Bahçelievler ilçesi bölge olarak sürekli gelişmeye açık bir yer. Kentsel dönüşüm döneminde yeni yapıların, mimarilerin de bu ilçenin semtlerinde, Yenibosna , Şirinevler, Soğanlı, Çobançeşme,Siyavuşpaşa  gibi mahallelerinde yer aldığımız bir çok proje mevcut. Değerli iş ortaklarımızdan Eroğlu Holding’te Bahçelevler Vinç Kiralama hizmetinden yararlanmış, oldukça memnun olmuş ve uzun yıllardır da vinç ihtayçlarını firmamızdan karşılamaktadır.

Hizmet politikamız ve iş güvenliği gereği tüm vinç kiralama işlerimizde politikamıza ve iş güvenliğine firma prensibi olarak çok önem veriririz. Bugüne kadar bir çok kurumsal firmanın kiralık vinç ihtiyacını İlhanlar Vinç üzerinden yapmasının en büyük sebebi işte budur.

Bahçelievler Vinç Kiralama hizmetinden yararlanmak için;

0532 613 67 91 – 0212 886 70 12 

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz

İlhanlar Vinç kiralama, Her ihtiyaca göre lojistik sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sorunlarınızı çözerek başarıyı her zaman güçlü bir anahtar olarak görüyoruz. Projelerinizi bizlere tasarlatarak projenizin lojistik ihtiyaçlarınıza esneklik getiriyoruz. Ortaya çıkan lojistik sorunlarınıza çözüm bulmak için özel eğitimli personellerimiz sayesinde sizlere çözüm bulduğumuzla kalmıyoruz sizlere özel eğitimlerimiz araç parkurlarımızda veriyoruz. Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok amaçlı teknolojik donanıma sahip araçlarımızla sizlere geniş seçimler sunuyoruz. Projelerinizdeki planlama işlemlerinizi görseller katarak uzman tasarımcılarımızla birlikte istatistiki veriler sunarak detaylı bir sunum yapıyoruz. Aşırı büyüklükteki malzemelerinizi ve ağır araçlarınızda dahil olmak üzere projelerinize tüm tedarik zincirlerimizle birlikte çözümler sunuyoruz. Projelerinize entegre edilen lojistik hizmetler sağlıyoruz.

İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine lojistik desteği sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz projeniz için doğru İlhanlar Vinç önererek zamanında teslimat sağlayarak işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Taşıma ihtiyacı şirketler için kısa zamanda güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Kullanılacak bütün ekipman fonksiyonlarını düzgün bir şekilde sizlere temin ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda zamanında teslimat için kontrol gereksinimlerinize kadar sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli personelimiz proje ihtiyaçlarınız için uygun olduğundan emin olduğunuz araçları anlaşılan proje kapsamında yerinde ve zamanında teslim ediyorlar. Eğer ekipman ihtiyacınızı kendiniz belirleyemiyorsanız sizin için uygun olan projeyi tasarlayıp proje uygun araçlarımız operatörlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz zaman kapsamında en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Bir sonraki projeniz için İlhanlar Vinçe ihtiyacınız mı var ? Zamandan tasarruf sağlayarak güvenli bir çalışma mı istiyorsunuz ?Araç ihtiyaçlarınıza göre uygulanan projedeki sorunları halletmeniz için sizlere en uygun araçların teminini sağlıyoruz. En küçükten en büyük işlerinize kadar dar, yüksek ve ulaşılması güç olan her yere mükemmel bir montaj işlemi sunuyoruz.