4. Levent Vinç Kiralama

Sektörün öncüsü İlhanlar Vinç güvencesiyle birçok global projelerde yer almış uzman operatör ekibi ile  4. Levet Vinç Kiralama hizmetinden hemen yararlanmak için;

0532 613 67 91 – 0212 886 70 12

Araç kurtarma, montaj ve demontaj, nakliye, makine taşınması, reklamların montajı gibi birçok işleminizde işin özelliğine göre vinç çeşitlerimizden faydalanabilirsiniz. Vinç kullanımında oldukça tecrübeli olan operatörlerimizin kullandığı vinçlerimizle, dilediğiniz sektöre yönelik dilediğiniz hizmeti kolayca alabilirsiniz.

4. Levent vinç kiralama hizmeti alarak birçok işleminizi kısa sürede, kolayca halletmeniz mümkün. Farklı sektörlere yönelik birçok alanda kiralama hizmeti sunduğumuz vinçlerimiz ile bizlerden şu hizmetleri alabilirsiniz.

• Ağır sanayi içerisinde kullanılan yüksek ağırlığa sahip makinelerin ve malzemelerin belirli bölgelere aktarılması.
• Reklam sektörü içerisinde tabelalara ve bilboardlara yönelik olarak uygulanan takma, çıkarma, montaj, demontaj gibi işlemlerin uygulanması.
• Mermer sanayi içerisinde yüksek hacimlere sahip mermerlerin istenilen yere nakli.
• Elektrik santrali, trafo, elektrik direği gibi elektrikle alakalı işlerdeki uygulamalar.
• Deniz taşıtlarının indirilmesi ve bindirilmesi işlemleri.
• Kamyon, tır, otobüs, biçerdöver…v.b. yüksek tonajlı araçların taşınması.
• Kaza geçiren ya da arızalanan araçların kurtarılması.
• Yapıların dış cephelerinde yapılacak işlemlerde yüksek noktalara gerekli malzemelerin aktarılması.

• Yüksek bölümlere yapılacak ışıklandırma sistemlerinin kurulumunda, sistemlerin gerekli yerlere çıkartılması.
• İnşaat sahalarında ağır malzemelerin istenilen katlara aktarılması.
• Konteynır gibi ağır malzeme kütlelerinin istenilen bölgelere nakli.
 

Bu hizmetlerden herhangi birine veya birkaçına ihtiyacınız olduğuda İlhanlar vinç 4. Levent vinç kiralama hizmetinden hemen yararlanabilirsiniz.

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz

İlhanlar Vinç kiralama, Her ihtiyaca göre lojistik sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sorunlarınızı çözerek başarıyı her zaman güçlü bir anahtar olarak görüyoruz. Projelerinizi bizlere tasarlatarak projenizin lojistik ihtiyaçlarınıza esneklik getiriyoruz. Ortaya çıkan lojistik sorunlarınıza çözüm bulmak için özel eğitimli personellerimiz sayesinde sizlere çözüm bulduğumuzla kalmıyoruz sizlere özel eğitimlerimiz araç parkurlarımızda veriyoruz. Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok amaçlı teknolojik donanıma sahip araçlarımızla sizlere geniş seçimler sunuyoruz. Projelerinizdeki planlama işlemlerinizi görseller katarak uzman tasarımcılarımızla birlikte istatistiki veriler sunarak detaylı bir sunum yapıyoruz. Aşırı büyüklükteki malzemelerinizi ve ağır araçlarınızda dahil olmak üzere projelerinize tüm tedarik zincirlerimizle birlikte çözümler sunuyoruz. Projelerinize entegre edilen lojistik hizmetler sağlıyoruz.

İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine lojistik desteği sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz projeniz için doğru İlhanlar Vinç önererek zamanında teslimat sağlayarak işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Taşıma ihtiyacı şirketler için kısa zamanda güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Kullanılacak bütün ekipman fonksiyonlarını düzgün bir şekilde sizlere temin ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda zamanında teslimat için kontrol gereksinimlerinize kadar sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli personelimiz proje ihtiyaçlarınız için uygun olduğundan emin olduğunuz araçları anlaşılan proje kapsamında yerinde ve zamanında teslim ediyorlar. Eğer ekipman ihtiyacınızı kendiniz belirleyemiyorsanız sizin için uygun olan projeyi tasarlayıp proje uygun araçlarımız operatörlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz zaman kapsamında en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Bir sonraki projeniz için İlhanlar Vinçe ihtiyacınız mı var ? Zamandan tasarruf sağlayarak güvenli bir çalışma mı istiyorsunuz ?Araç ihtiyaçlarınıza göre uygulanan projedeki sorunları halletmeniz için sizlere en uygun araçların teminini sağlıyoruz. En küçükten en büyük işlerinize kadar dar, yüksek ve ulaşılması güç olan her yere mükemmel bir montaj işlemi sunuyoruz.