İkitelli Vinç Kiralama

İlhanlar Vinç olarak , Kiralık Vinç sektörüne yıllarını vermiş 30 vinçlik parkuru ile İkitelli’de kiralık vinç ihtiyacı duyan bireysel ve tüzel kişilere en güvenli hizmeti sunmak istiyoruz.

Firmamız uzun yıllardır, siz değerli müşterilerimize vinç kiralama hizmeti vermektedir. Azla yetinmeyip hep daha iyisini gerçekleştirmeyi firma olarak kendimize hep görev bildik. Hem bu sayede hem de müşteri memnuniyetini bütün işlerimizin önünde tuttuğumuz için firmamız her geçen gün daha fazla büyümektedir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermeden önce, sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarını analiz edip ondan sonra sizlere beklentilerinize uygun hizmeti sağlıyoruz. Bu şekilde sizlerin de %100 memnuniyetini sağlamış oluyoruz. Bu yüzden firmamızı tercih ettiğiniz zaman pişman olmayacağınıza kesinlikle eminiz. Çünkü alacağınız hizmet tamamen beklediğiniz hizmet olacaktır.


Firmamızın; makine indirme, yükleme taşıma, montaj ve sanayi türü, diğer vinç hizmetleri, inşaat alanında yapılan vinç işleri hizmetlerinin yanı sıra kiralık ve ikinci el vinç hizmetleri de bulunmaktadır.İkitelli vinç kiralama firmamızın bu alanda vermiş olduğu bir hizmettir. İstediğiniz tonajda vinçi, İkitelli Vinç Kiralama sayesinde kiralayabilirsiniz. 10 tonluk, 120 tonluk (mobil), 20 tonluk, 200 tonluk (mobil), 250 tonluk (mobil), 80 tonluk çift kırma, 100 tonluk (mobil), 70 tonluk çift kırma, 36 metrelik sepetli vinç modellerimiz arasından kendi ihtiyacınıza en uygun olanını seçip hiç vakit kaybetmeden İkitelli vinç kiralama üzerinden bize ulaşın. Sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız ve sizlere hizmet vermek için aramanızı bekliyoruz.

 İkitelli Vinç Kiralama  hizmetinden yararlanmak için 0532 613 67 91 – 0212 886 70 12

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz

İlhanlar Vinç kiralama, Her ihtiyaca göre lojistik sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sorunlarınızı çözerek başarıyı her zaman güçlü bir anahtar olarak görüyoruz. Projelerinizi bizlere tasarlatarak projenizin lojistik ihtiyaçlarınıza esneklik getiriyoruz. Ortaya çıkan lojistik sorunlarınıza çözüm bulmak için özel eğitimli personellerimiz sayesinde sizlere çözüm bulduğumuzla kalmıyoruz sizlere özel eğitimlerimiz araç parkurlarımızda veriyoruz. Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok amaçlı teknolojik donanıma sahip araçlarımızla sizlere geniş seçimler sunuyoruz. Projelerinizdeki planlama işlemlerinizi görseller katarak uzman tasarımcılarımızla birlikte istatistiki veriler sunarak detaylı bir sunum yapıyoruz. Aşırı büyüklükteki malzemelerinizi ve ağır araçlarınızda dahil olmak üzere projelerinize tüm tedarik zincirlerimizle birlikte çözümler sunuyoruz. Projelerinize entegre edilen lojistik hizmetler sağlıyoruz.

İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine lojistik desteği sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz projeniz için doğru İlhanlar Vinç önererek zamanında teslimat sağlayarak işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Taşıma ihtiyacı şirketler için kısa zamanda güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Kullanılacak bütün ekipman fonksiyonlarını düzgün bir şekilde sizlere temin ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda zamanında teslimat için kontrol gereksinimlerinize kadar sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli personelimiz proje ihtiyaçlarınız için uygun olduğundan emin olduğunuz araçları anlaşılan proje kapsamında yerinde ve zamanında teslim ediyorlar. Eğer ekipman ihtiyacınızı kendiniz belirleyemiyorsanız sizin için uygun olan projeyi tasarlayıp proje uygun araçlarımız operatörlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz zaman kapsamında en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Bir sonraki projeniz için İlhanlar Vinçe ihtiyacınız mı var ? Zamandan tasarruf sağlayarak güvenli bir çalışma mı istiyorsunuz ?Araç ihtiyaçlarınıza göre uygulanan projedeki sorunları halletmeniz için sizlere en uygun araçların teminini sağlıyoruz. En küçükten en büyük işlerinize kadar dar, yüksek ve ulaşılması güç olan her yere mükemmel bir montaj işlemi sunuyoruz.