İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy vinç kiralama firması olarak çalışmalarını aralıksız sürdüren firmamız saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere vinç kiralama hizmeti vermekte olan İlhanlar Vinç güvencesiyle Kadıköy’ün her bölgesine kiralık vinç hizmeti sunuyoruz.

Sorumluluğunu aldığı her işte kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmaktadır. Firmamızın amacı, çalışmalarında vinç ihtiyacı duyan firmaların her türlü konuda vinç taleplerini karşılamak, bu talepleri de güvenli ve problemsiz bir şekilde yerine getirilmektedir. Çok katlı binalarda 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85 metre sepetli vinç kiralama hizmetlerimiz sayesinde, katlara çıkartılması gereken malzemeler, hem hızlı hem de sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Kadıköy de vinçli kamyon kiralama, sepetli vinç kiralama ve mobil vinç kiralama hizmetleri sayesinde de hızlı ve sorunsuz bir şekilde halledilmesi gereken nakliye, taşıma, yükleme ve kurtarma gibi işleriniz problemsiz bir şekilde halledilmektedir. İnsan gücüyle uzun zaman alabilecek birçok taşıma ve nakliye işleriniz, vinç kiralama hizmetlerimiz sayesinde çok daha hızlı bir şekilde yerine getirilmektedir. Bununla birlikte, vinç kiralama fiyatları ile ilgili bizimle irtibata geçebilir, istediğiniz cinste vinç kiralaması yapabilirsiniz. Uzun yıllrdır vinç kiralaması yapan firmamız, uzman kadrosu ve bilgi birikimiyle her türlü taşıma ve nakliye işlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekte, günden güne vinç parkurunu da genişletmektedir.

İlhanlar Vinç kiralama olarak İstanbul Kadıköy Vinç Kiralama hizmetini Kadıköy’ün tüm semtlerinde online vinç kiralama talebinde bulunabilirsiniz.

Kadıköy Vinç Kiralama hizmetinden yararlanmak için;

0532 613 67 91 – 0212 886 70 12

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz

İlhanlar Vinç kiralama, Her ihtiyaca göre lojistik sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sorunlarınızı çözerek başarıyı her zaman güçlü bir anahtar olarak görüyoruz. Projelerinizi bizlere tasarlatarak projenizin lojistik ihtiyaçlarınıza esneklik getiriyoruz. Ortaya çıkan lojistik sorunlarınıza çözüm bulmak için özel eğitimli personellerimiz sayesinde sizlere çözüm bulduğumuzla kalmıyoruz sizlere özel eğitimlerimiz araç parkurlarımızda veriyoruz. Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok amaçlı teknolojik donanıma sahip araçlarımızla sizlere geniş seçimler sunuyoruz. Projelerinizdeki planlama işlemlerinizi görseller katarak uzman tasarımcılarımızla birlikte istatistiki veriler sunarak detaylı bir sunum yapıyoruz. Aşırı büyüklükteki malzemelerinizi ve ağır araçlarınızda dahil olmak üzere projelerinize tüm tedarik zincirlerimizle birlikte çözümler sunuyoruz. Projelerinize entegre edilen lojistik hizmetler sağlıyoruz.

İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine lojistik desteği sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz projeniz için doğru İlhanlar Vinç önererek zamanında teslimat sağlayarak işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Taşıma ihtiyacı şirketler için kısa zamanda güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Kullanılacak bütün ekipman fonksiyonlarını düzgün bir şekilde sizlere temin ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda zamanında teslimat için kontrol gereksinimlerinize kadar sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli personelimiz proje ihtiyaçlarınız için uygun olduğundan emin olduğunuz araçları anlaşılan proje kapsamında yerinde ve zamanında teslim ediyorlar. Eğer ekipman ihtiyacınızı kendiniz belirleyemiyorsanız sizin için uygun olan projeyi tasarlayıp proje uygun araçlarımız operatörlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz zaman kapsamında en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Bir sonraki projeniz için İlhanlar Vinçe ihtiyacınız mı var ? Zamandan tasarruf sağlayarak güvenli bir çalışma mı istiyorsunuz ?Araç ihtiyaçlarınıza göre uygulanan projedeki sorunları halletmeniz için sizlere en uygun araçların teminini sağlıyoruz. En küçükten en büyük işlerinize kadar dar, yüksek ve ulaşılması güç olan her yere mükemmel bir montaj işlemi sunuyoruz.