OKMEYDANI VİNÇ KİRALAMA

7/24 Hızlı Vinç Kiralama hizmeti almak için;

İstanbul Okmeydanı’nda bulunan tüzel kişiler ve şahıslar ihtiyaçları dahilinde Okmeydanı Vinç Kiralama hizmetimizden yararlanabilirler.

Şirket olarak bölgedeki kiralık vinç eksikliğinin farkında olarak Okmeydanı için özel fiyatlar ve daha özel ve daha hızlı hizmet sunmayı planladık . Okmeydanı bölgesinde yer alan bir çok firmaya sunduğumuz hizmetler kısaca; yapı denetim şantiyeleri, inşaat işleri, tabela montajı, hiç olmasını istemediğimiz trafik kazalarında hasarlıaraçlarınızın taşınması, özel eşyalarınızın size yük olmadan kiralık vinçlerimiz ile itinayla taşınabilmesi konularında sizi memnunederken gururlandığımız bir hizmettir bizim için Okmeydanı Vinç Kiralama.

Okmeydanı vinç kiralama hizmetlerinde ilk olarak ihtiyacınızı belirliyoruz. Çoğunlukla inşaat sektörü için kiralama yapmaktayız. Nitekim en çok talep bu alandan gelmektedir. Peki, vinçler ile neler yapılabilir?

    Ağır yüklerin kaldırılması
    Çok büyük ebatlara sahip araçların gemi ve benzeri alanlara yüklenmesi ve taşınması.
    Tabela ve reklam asılması
    İnşaatta yüksek katlara malzeme çıkarılması
    Yol yapımları ve elektrik direkleri için kullanılması

Gibi işlemleri vinçler sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Okmeydanı için Kiralık Vinç hizmeti aldığınızda vinç, operatörümüzle birlikte size tahsis edilir.

İhtiyacınız olan doğru kiralık vinç için yardımcı olalım;

Okmeydanı Vinç Kiralama
0532 613 67 91 – 0212 886 70 12

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz

İlhanlar Vinç kiralama, Her ihtiyaca göre lojistik sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sorunlarınızı çözerek başarıyı her zaman güçlü bir anahtar olarak görüyoruz. Projelerinizi bizlere tasarlatarak projenizin lojistik ihtiyaçlarınıza esneklik getiriyoruz. Ortaya çıkan lojistik sorunlarınıza çözüm bulmak için özel eğitimli personellerimiz sayesinde sizlere çözüm bulduğumuzla kalmıyoruz sizlere özel eğitimlerimiz araç parkurlarımızda veriyoruz. Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok amaçlı teknolojik donanıma sahip araçlarımızla sizlere geniş seçimler sunuyoruz. Projelerinizdeki planlama işlemlerinizi görseller katarak uzman tasarımcılarımızla birlikte istatistiki veriler sunarak detaylı bir sunum yapıyoruz. Aşırı büyüklükteki malzemelerinizi ve ağır araçlarınızda dahil olmak üzere projelerinize tüm tedarik zincirlerimizle birlikte çözümler sunuyoruz. Projelerinize entegre edilen lojistik hizmetler sağlıyoruz.

İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine lojistik desteği sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz projeniz için doğru İlhanlar Vinç önererek zamanında teslimat sağlayarak işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Taşıma ihtiyacı şirketler için kısa zamanda güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Kullanılacak bütün ekipman fonksiyonlarını düzgün bir şekilde sizlere temin ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda zamanında teslimat için kontrol gereksinimlerinize kadar sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli personelimiz proje ihtiyaçlarınız için uygun olduğundan emin olduğunuz araçları anlaşılan proje kapsamında yerinde ve zamanında teslim ediyorlar. Eğer ekipman ihtiyacınızı kendiniz belirleyemiyorsanız sizin için uygun olan projeyi tasarlayıp proje uygun araçlarımız operatörlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz zaman kapsamında en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Bir sonraki projeniz için İlhanlar Vinçe ihtiyacınız mı var ? Zamandan tasarruf sağlayarak güvenli bir çalışma mı istiyorsunuz ?Araç ihtiyaçlarınıza göre uygulanan projedeki sorunları halletmeniz için sizlere en uygun araçların teminini sağlıyoruz. En küçükten en büyük işlerinize kadar dar, yüksek ve ulaşılması güç olan her yere mükemmel bir montaj işlemi sunuyoruz.