Fatih Vinç Kiralama

Vinç üzerine takılan sepet adındaki bir aparatla, ulaşımı zor ve yüksek alanlara ulaşım kolaylığı sağlamak amacıyla tasarlanmış iş makinesine sepetli vinç denir. Sepetli platform olarak da anılan bu mekanizmanın iş hayatına kazandırdığı birçok kolaylık ve özellik vardır. Öncelikli özelliği tanımında da belirtildiği gibi ulaşımı doğal yollarla zor olan alanlar ve yüksek binalara erişim sağlamaktır. Bunun yanında hızlı, pratik ve emniyetli bir yöntemle ulaşım işi sağlandığı için tercih edilen bir iş makinesi olmaktadır. Bu özellikler sayesinde de iş gücü kaybı azaldığı gibi, yüksekte çalışma esnasında oluşabilecek olası iş kazalarına ilişkin riskleri de azaltmaktadır.

Fatih ilçesinde en çok tercih edilen vinç çeşitlerinden biridir Sepetli vinç. İlhanlar Vinç olarak buradaki ihtiyaçlarınız titizlikle karşılıyoruz. Özel işlerinizde, tabela montajı, tabela sökümü, araç kaldırma, iş yeri tahliyesi, inşaat sektörü gibi bir çok faaliyet alanında Fatih Vinç Kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Fatih Vinç Kiralama hizmetinden yararlanmak için;

0532 613 67 91 – 0212 886 70 12

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz

İlhanlar Vinç kiralama, Her ihtiyaca göre lojistik sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sorunlarınızı çözerek başarıyı her zaman güçlü bir anahtar olarak görüyoruz. Projelerinizi bizlere tasarlatarak projenizin lojistik ihtiyaçlarınıza esneklik getiriyoruz. Ortaya çıkan lojistik sorunlarınıza çözüm bulmak için özel eğitimli personellerimiz sayesinde sizlere çözüm bulduğumuzla kalmıyoruz sizlere özel eğitimlerimiz araç parkurlarımızda veriyoruz. Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok amaçlı teknolojik donanıma sahip araçlarımızla sizlere geniş seçimler sunuyoruz. Projelerinizdeki planlama işlemlerinizi görseller katarak uzman tasarımcılarımızla birlikte istatistiki veriler sunarak detaylı bir sunum yapıyoruz. Aşırı büyüklükteki malzemelerinizi ve ağır araçlarınızda dahil olmak üzere projelerinize tüm tedarik zincirlerimizle birlikte çözümler sunuyoruz. Projelerinize entegre edilen lojistik hizmetler sağlıyoruz.

İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine lojistik desteği sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz projeniz için doğru İlhanlar Vinç önererek zamanında teslimat sağlayarak işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Taşıma ihtiyacı şirketler için kısa zamanda güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Kullanılacak bütün ekipman fonksiyonlarını düzgün bir şekilde sizlere temin ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda zamanında teslimat için kontrol gereksinimlerinize kadar sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli personelimiz proje ihtiyaçlarınız için uygun olduğundan emin olduğunuz araçları anlaşılan proje kapsamında yerinde ve zamanında teslim ediyorlar. Eğer ekipman ihtiyacınızı kendiniz belirleyemiyorsanız sizin için uygun olan projeyi tasarlayıp proje uygun araçlarımız operatörlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz zaman kapsamında en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Bir sonraki projeniz için İlhanlar Vinçe ihtiyacınız mı var ? Zamandan tasarruf sağlayarak güvenli bir çalışma mı istiyorsunuz ?Araç ihtiyaçlarınıza göre uygulanan projedeki sorunları halletmeniz için sizlere en uygun araçların teminini sağlıyoruz. En küçükten en büyük işlerinize kadar dar, yüksek ve ulaşılması güç olan her yere mükemmel bir montaj işlemi sunuyoruz.