Kağıthane Vinç Kiralama

Kağıthane için bölgede sunduğumuz hizmetler,

Ağır sanayide kullanılan makinaların montajı ve taşınması
Enerji nakil ve aydınlatma direkleri, GSM ve uydu direkleri dikilmesi
Yükleme boşaltma işleri için vinç kirala
İmalat yapan fabrika ve tesislerde makinelerin söküm ve montajı için vinç kiralama
Sac ve ağır metal aksamların yükleme ve boşaltma işleri
Su borusu, doğalgaz borusu, kanalizasyon boruları, sulama borularının nakliyesi ve montajı
Köprü, viyadük ayak ve geçitlerin dikilmesi ve montajı Kağıthana Vinç Kiralama ile çözümlenir
İskele, tünel kalıp montajı,
Klima montajı için sepetli vinç veya kamyonlu vinç tercih edilir
Çok katlı yapıların dış cephe işleri
Reklam tabelaları, totemlerin dikilmesi ve montajı için genellikle kamyonlu vinç veya sepetli platform vinç tercih edilir
Led ekran ve organizasyon hizmetlerinde platform ve vinç kiralama hizmetleri
Tadilat, aydınlatma, dış cephe temizlik, inşaat, reklam işlerinde rersonel yükselticiler
Ağır makina parçaları ve tesislerin yükleme, boşaltma ve taşımacılık işleri için Kağıthane Vinç Kiralam hizmeti İlhanlar Vinç tecrübesiyle anında çözümler sunar.

Kağıthane Vinç Kiralama hizmetinden yararlanmak için;

0532 613 67 91 – 0212 886 70 12

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz

İlhanlar Vinç kiralama, Her ihtiyaca göre lojistik sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sorunlarınızı çözerek başarıyı her zaman güçlü bir anahtar olarak görüyoruz. Projelerinizi bizlere tasarlatarak projenizin lojistik ihtiyaçlarınıza esneklik getiriyoruz. Ortaya çıkan lojistik sorunlarınıza çözüm bulmak için özel eğitimli personellerimiz sayesinde sizlere çözüm bulduğumuzla kalmıyoruz sizlere özel eğitimlerimiz araç parkurlarımızda veriyoruz. Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok amaçlı teknolojik donanıma sahip araçlarımızla sizlere geniş seçimler sunuyoruz. Projelerinizdeki planlama işlemlerinizi görseller katarak uzman tasarımcılarımızla birlikte istatistiki veriler sunarak detaylı bir sunum yapıyoruz. Aşırı büyüklükteki malzemelerinizi ve ağır araçlarınızda dahil olmak üzere projelerinize tüm tedarik zincirlerimizle birlikte çözümler sunuyoruz. Projelerinize entegre edilen lojistik hizmetler sağlıyoruz.

İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine lojistik desteği sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz projeniz için doğru İlhanlar Vinç önererek zamanında teslimat sağlayarak işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Taşıma ihtiyacı şirketler için kısa zamanda güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Kullanılacak bütün ekipman fonksiyonlarını düzgün bir şekilde sizlere temin ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda zamanında teslimat için kontrol gereksinimlerinize kadar sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli personelimiz proje ihtiyaçlarınız için uygun olduğundan emin olduğunuz araçları anlaşılan proje kapsamında yerinde ve zamanında teslim ediyorlar. Eğer ekipman ihtiyacınızı kendiniz belirleyemiyorsanız sizin için uygun olan projeyi tasarlayıp proje uygun araçlarımız operatörlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz zaman kapsamında en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Bir sonraki projeniz için İlhanlar Vinçe ihtiyacınız mı var ? Zamandan tasarruf sağlayarak güvenli bir çalışma mı istiyorsunuz ?Araç ihtiyaçlarınıza göre uygulanan projedeki sorunları halletmeniz için sizlere en uygun araçların teminini sağlıyoruz. En küçükten en büyük işlerinize kadar dar, yüksek ve ulaşılması güç olan her yere mükemmel bir montaj işlemi sunuyoruz.