Çalışmalarımız

10 Şubat 2015

Çalışmalarımız

27 Mart 2015

600 Ton Çelik Montaj Projesi

İlhanlar Vinç - 600 Ton Çelik Montaj Projesi

Çalışmalarımız

8 Nisan 2015

Çalışmalarımız

25 Nisan 2015

Kule Vinç Kurulumu / Montajı

İlhanlar Vinç - Kule Vinç Kurulumu / Montajı

Çalışmalarımız

26 Mayıs 2015

Çalışmalarımız

16 Nisan 2015

Çalışmalarımız

31 Mart 2015

Çalışmalarımız

12 Haziran 2015

Çalışmalarımız

20 Nisan 2015

100 Tonluk Kule Vinç Kurulumu

100 Tonluk Kule Vinç Kurulumu

Vialand Oyun Parkı Kurulumu

Vialand Oyun Parkı Kurulumu

Çalışmalarımız

12 Nisan 2015

Çalışmalarımız

28 Mayıs 2015

Çalışmalarımız

8 Şubat 2015

Çalışmalarımız

İlhanlar Vinç A.Ş - 8 Şubat 2015

Hastane Kule Sökümü

İlhanlar Vinç A.Ş - 29 Aralık 2015

Çalışmalarımız

İlhanlar Vinç A.Ş - 11 Nisan 2015

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz

İlhanlar Vinç kiralama, Her ihtiyaca göre lojistik sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sorunlarınızı çözerek başarıyı her zaman güçlü bir anahtar olarak görüyoruz. Projelerinizi bizlere tasarlatarak projenizin lojistik ihtiyaçlarınıza esneklik getiriyoruz. Ortaya çıkan lojistik sorunlarınıza çözüm bulmak için özel eğitimli personellerimiz sayesinde sizlere çözüm bulduğumuzla kalmıyoruz sizlere özel eğitimlerimiz araç parkurlarımızda veriyoruz. Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok amaçlı teknolojik donanıma sahip araçlarımızla sizlere geniş seçimler sunuyoruz. Projelerinizdeki planlama işlemlerinizi görseller katarak uzman tasarımcılarımızla birlikte istatistiki veriler sunarak detaylı bir sunum yapıyoruz. Aşırı büyüklükteki malzemelerinizi ve ağır araçlarınızda dahil olmak üzere projelerinize tüm tedarik zincirlerimizle birlikte çözümler sunuyoruz. Projelerinize entegre edilen lojistik hizmetler sağlıyoruz.

İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine lojistik desteği sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz projeniz için doğru İlhanlar Vinç önererek zamanında teslimat sağlayarak işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Taşıma ihtiyacı şirketler için kısa zamanda güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Kullanılacak bütün ekipman fonksiyonlarını düzgün bir şekilde sizlere temin ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda zamanında teslimat için kontrol gereksinimlerinize kadar sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli personelimiz proje ihtiyaçlarınız için uygun olduğundan emin olduğunuz araçları anlaşılan proje kapsamında yerinde ve zamanında teslim ediyorlar. Eğer ekipman ihtiyacınızı kendiniz belirleyemiyorsanız sizin için uygun olan projeyi tasarlayıp proje uygun araçlarımız operatörlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz zaman kapsamında en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Bir sonraki projeniz için İlhanlar Vinçe ihtiyacınız mı var ? Zamandan tasarruf sağlayarak güvenli bir çalışma mı istiyorsunuz ?Araç ihtiyaçlarınıza göre uygulanan projedeki sorunları halletmeniz için sizlere en uygun araçların teminini sağlıyoruz. En küçükten en büyük işlerinize kadar dar, yüksek ve ulaşılması güç olan her yere mükemmel bir montaj işlemi sunuyoruz.