İstanbul Halk Ekmek Un Siloları Deplase Projesi

İstanbul Halk Ekmek Un Siloları Deplase Projesi İstanbul Halk Ekmek AŞ.'nin her biri 14 ton ağırlığında olan un silolarının Edirnekapı Fabrikasından 29.01.2017 tarihinde -de montajı işlemi başarıyla tamamlanmıştır. Yapılan operasyonda ana vinç olarak firmamıza ait 1 adet 200 ton kaldırma kapasiteli liebherr LTM 1200-5.1 ve yardımcı vinç olarak 70 Ton kaldırma kapasiteli World Power er 210 000 kamyon üstü vinç kullanılmıştır. De montaj işleminim ardından silolar 4 aks uzar şasi dizaynına sahip tam düşük lowbed treylerlere yüklenip 30.01.2017 sabahı İstanbul Halk Ekmek AŞ Cebeci Fabrikaya ulaşmıştır. 30.01.2017 sabahı siloların montajı Cebeci Fabrikada başlamış olup montaj esnasında ana vinç olarak 120 ton kaldırma kapasiteli Terex PPM 1354 ve yardımcı vinç olarak 70 Ton kaldırma kapasiteli World Power Erkin er 210 000 kamyon üstü vinç kullanılarak montaj işlemi başarıyla tamamlanmıştır.
Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz

İlhanlar Vinç kiralama, Her ihtiyaca göre lojistik sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sorunlarınızı çözerek başarıyı her zaman güçlü bir anahtar olarak görüyoruz. Projelerinizi bizlere tasarlatarak projenizin lojistik ihtiyaçlarınıza esneklik getiriyoruz. Ortaya çıkan lojistik sorunlarınıza çözüm bulmak için özel eğitimli personellerimiz sayesinde sizlere çözüm bulduğumuzla kalmıyoruz sizlere özel eğitimlerimiz araç parkurlarımızda veriyoruz. Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok amaçlı teknolojik donanıma sahip araçlarımızla sizlere geniş seçimler sunuyoruz. Projelerinizdeki planlama işlemlerinizi görseller katarak uzman tasarımcılarımızla birlikte istatistiki veriler sunarak detaylı bir sunum yapıyoruz. Aşırı büyüklükteki malzemelerinizi ve ağır araçlarınızda dahil olmak üzere projelerinize tüm tedarik zincirlerimizle birlikte çözümler sunuyoruz. Projelerinize entegre edilen lojistik hizmetler sağlıyoruz.

İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine lojistik desteği sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz projeniz için doğru İlhanlar Vinç önererek zamanında teslimat sağlayarak işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Taşıma ihtiyacı şirketler için kısa zamanda güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Kullanılacak bütün ekipman fonksiyonlarını düzgün bir şekilde sizlere temin ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda zamanında teslimat için kontrol gereksinimlerinize kadar sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli personelimiz proje ihtiyaçlarınız için uygun olduğundan emin olduğunuz araçları anlaşılan proje kapsamında yerinde ve zamanında teslim ediyorlar. Eğer ekipman ihtiyacınızı kendiniz belirleyemiyorsanız sizin için uygun olan projeyi tasarlayıp proje uygun araçlarımız operatörlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz zaman kapsamında en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Bir sonraki projeniz için İlhanlar Vinçe ihtiyacınız mı var ? Zamandan tasarruf sağlayarak güvenli bir çalışma mı istiyorsunuz ?Araç ihtiyaçlarınıza göre uygulanan projedeki sorunları halletmeniz için sizlere en uygun araçların teminini sağlıyoruz. En küçükten en büyük işlerinize kadar dar, yüksek ve ulaşılması güç olan her yere mükemmel bir montaj işlemi sunuyoruz.