İstanbul ‘un ulaşımını rahatlatmak adına yapılan metro çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. Ataköy – Bahçelievler – Kirazlı hattında yapılması planlanan metro projesinin tünel kazıları için Almanya ’dan yola çıkan 6 adet Herrenknecht AGmarka TBM ( tunelBoring Machine ) in ilki 23/07/2016 tarihinde Ambarlı Limanı’ ndan çekicilere yüklenip, projenin Ataköy etabına getirilmiştir. Çalışmaları devam eden projenin tahliye ve montaj işlemleri İLHANLAR VİNÇ’ in LİEBHERR LTM 1200 - 5.1 ( 200 ton mobil vinç ) vinci ile yapılmıştır.


İstanbul'a yayılmakta olan metro ağına bir yenisi daha eklendi. Ataköy'e yapılacak bu metro istasyonu sayesinde öncelikli olarak Bakırköylüler olmak üzere tüm İstanbullular hem İDO iskelesine hem de Ataköy marinaya daha rahat bir ulaşım sağlayacak. Ataköy marinada açılacak olan bu metro istasyonu raylı ağın Ataköy kıyısından başlayan ilk durağı olacak ve İncirli- Bahçelievler üzerinden Kirazlı ‘ya kadar uzanacak. Projenin ilk etabı olan Ataköy şaftında kullanılacak olan portal vinç; İLHANLAR VİNÇ’ in LİEBHERR LTM 1100-4.2 ( 100 ton mobil vinç ) ve 2 adet 30 metre sepetli platformu ile kurulmuştur.

İlk günkü heyecanımızı kaybetmeden uzun yıllardır sektörümüze tüm gücümüzle katkı sağlamaya devam ediyoruz. Aksine hergün daha da artan bir motivasyonla sektördeki ilerlememize devam etmekteyiz. Taviz veremeyeceğimiz ilkelerimiz olduğu gibi, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılayacak anlayış ve esnekliğe sahibiz. İstihdam ettiğimiz personelimizin eğitim ve şirket politikalarına katkısını son derece önemsiyoruz ve aynı zamanda makina parkurumuzu sürekli daha yeni, daha güçlü ve daha modern araçlarla takviye ederek ülkemize en iyi şekilde hizmet etmeye devam ediyoruz.
Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz